Товары и услуги Компания "Випласт"
501 363 022, 509 409 086
г. Калининград, Советский пр-т,49
Пн-Пт с 9:00 до 19:00, Сб с 9:00 до 18:00

tel.: 501-363-022, 509-409-086
polbud.goryszewski@onet.eu

Parapety zewnętrzne stanowią część plastikowego okna która jest przeznaczona do odprowadzania zbierającej się wody od okna. Jeżeli takiego parapetu nie ma to wilgoć będzie przedostawać się wewnątrz okna i tym samym go niszczyć. Po 2-3 latach będzie potrzebny poważny remont okna lub też wymiany.

Parapet zewnętrzny jest istotnym dopełnieniem do plastikowego okna. Stalowe parapety zewnętrzne są estetycznie wykonane, trwałe, odporne na zadrapania, odporne na ogień, łatwe w utrzymaniu i zainstalowaniu. Dodatkowo do kompletu z parapetem zewnętrznym wchodzą plastikowe zaślepki które chronią ścianę od spadającej wody.

Ich gładka powierzchnia pomaga w łatwy sposób utrzymać parapet zewnętrzny w czystości. Indywidualni budowlańcy oraz inwestorzy mogą znaleźć dla siebie produkt który odpowiada ich zapotrzebowaniu.

Zalety parapetów zewnętrznych stalowych:

  • niski koszt zakupu w porównaniu z parapetami zewnętrznymi aluminiowymi, co pozwala zaproponować ekonomiczne rozwiązanie wykończenia otworów okiennych,
  • estetyczny wygląd zewnętrzny w porównaniu z niemalowanymi stalowymi parapetami zewnętrznymi,
  • powierzchnia parapetu zewnętrznego jest zabezpieczona za pomocą specjalnej folii ochronnej, która chroni wyrób podczas transportu i instalacji, po czym może być w łatwy sposób usunięta po zakończeniu instalacji,
  • są odporne na różnego rodzaju opady atmosferyczne i zmiany temperatury.

Dostępne kolory:

bialy 8017
 Biały  Brąz
© 2015 Pol-Bud: Parapety zewnętrzne i wewnętrzne, akcesoria do okien, podsufitki.
Wszelkie prawa zastrzeżone.